facebook

 • PIT-y 2015 cennik

 • Dostarczanie dokumentów

  Rozwijaj firmę, oszczędzaj swój cenny czas i pieniądze!

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oraz mając na uwadze fakt, iż najczęstszym problemem we współpracy z tradycyjnym biurem rachunkowym jest konieczność dowozu dokumentów do biura, Biuro Rachunkowe Pro Calculo oferuje kilka sposobów dostarczania dokumentów:

  1. Dostarczanie dokumentów do biura osobiście.
  Dokumenty do zaksięgowania za dany miesiąc są dostarczane do biura raz w miesiącu do 7 dnia następnego miesiąca - metoda tradycyjna.

  2. Odbiór dokumentów przez biuro osobiście lub za pośrednictwem kuriera.
  W przypadku, gdy Klient biura wyrazi takie życzenie, będziemy odbierać dokumenty do zaksięgowania z siedziby Klienta (powiat nowosądecki i gorlicki) lub zapewnimy odbiór dokumentów z siedziby Klienta przez kuriera. Standardowo usługa odbioru dokumentów przez kuriera kosztuje 13,00 zł i jest kosztem o wiele mniejszym niż poświęcony czas i pieniądze na dojazd Klienta lub pracownika biura.

  3. Przesyłanie dokumentów do biura w postaci skanów.
  Księgowanie dokumentów jest również możliwe na podstawie otrzymanych skanów dokumentów źródłowych. Ten rodzaj dostarczania dokumentów jest preferowany głównie dla klientów którzy wybrali kwartalny termin rozliczania podatku dochodowego i VAT, gdyż oryginały dokumentów w tym przypadku są dostarczane raz na kwartał, a bieżące księgowanie odbywa się na podstawie przesłanych skanów dokumentów źródłowych.

  Każdorazowo sposób dostarczania dokumentów księgowych jest indywidualnie ustalany z klientem biura. Znając potrzeby i możliwości techniczne klienta w tym zakresie wybieramy sposób najbardziej dogodny dla obydwu stron.

  Miejsce przechowywania dokumentacji księgowej: Dokumentacja księgowa może być przechowywana w siedzibie naszego biura lub w siedzibie Państwa firmy. Osobiście sugerujemy przechowywanie dokumentów w naszym biurze. Dostęp do potrzebnych Państwu dokumentów nie jest utrudniony, gdyż w każdej chwili na Państwa prośbę prześlemy skany wskazanych dokumentów. Natomiast w przypadku przechowywania dokumentów w siedzibie Państwa firmy, dokumenty są zwracane po zaksięgowaniu.

  Zapraszamy do współpracy!  Dane teleadresowe


  Biuro Rachunkowe Pro Calculo


  Grybów ul. Grunwaldzka 23/3, 33-330 Grybów
  Czynne pn-pt 8:00 - 16:00

  Krużlowa Wyżna 258, 33-325 Krużlowa

  Tel: (18) 3000 382 - KSIĘGOWOŚĆ

  Tel: 517 492 682 - KSIĘGOWOŚĆ

  Tel: 731 793 193 - UBEZPIECZENIA

  Tel: 506 803 518 - KSIĘGOWOŚĆ UBEZPIECZENIA


  Adres e-mail: procalculo.biuro@gmail.com lub procalculo@onet.pl
  ZAPRASZAMY
  Stona główna     |     O firmie     |     Cennik     |     Promocje     |     Kontakt