facebook


Dostarczanie dokumentów

Rozwijaj firmę, oszczędzaj swój cenny czas i pieniądze!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oraz mając na uwadze fakt, iż najczęstszym problemem we współpracy z tradycyjnym biurem rachunkowym jest konieczność dowozu dokumentów do biura, Biuro Rachunkowe Pro Calculo oferuje kilka sposobów dostarczania dokumentów:

1. Dostarczanie dokumentów do biura osobiście.
Dokumenty do zaksięgowania za dany miesiąc są dostarczane do biura raz w miesiącu do 7 dnia następnego miesiąca - metoda tradycyjna.

2. Odbiór dokumentów przez biuro osobiście lub za pośrednictwem kuriera.
W przypadku, gdy Klient biura wyrazi takie życzenie, będziemy odbierać dokumenty do zaksięgowania z siedziby Klienta (powiat nowosądecki i gorlicki) lub zapewnimy odbiór dokumentów z siedziby Klienta przez kuriera. Standardowo usługa odbioru dokumentów przez kuriera kosztuje 13,00 zł i jest kosztem o wiele mniejszym niż poświęcony czas i pieniądze na dojazd Klienta lub pracownika biura.

3. Przesyłanie dokumentów do biura w postaci skanów.
Księgowanie dokumentów jest również możliwe na podstawie otrzymanych skanów dokumentów źródłowych. Ten rodzaj dostarczania dokumentów jest preferowany głównie dla klientów którzy wybrali kwartalny termin rozliczania podatku dochodowego i VAT, gdyż oryginały dokumentów w tym przypadku są dostarczane raz na kwartał, a bieżące księgowanie odbywa się na podstawie przesłanych skanów dokumentów źródłowych.

Każdorazowo sposób dostarczania dokumentów księgowych jest indywidualnie ustalany z klientem biura. Znając potrzeby i możliwości techniczne klienta w tym zakresie wybieramy sposób najbardziej dogodny dla obydwu stron.

Miejsce przechowywania dokumentacji księgowej: Dokumentacja księgowa może być przechowywana w siedzibie naszego biura lub w siedzibie Państwa firmy. Osobiście sugerujemy przechowywanie dokumentów w naszym biurze. Dostęp do potrzebnych Państwu dokumentów nie jest utrudniony, gdyż w każdej chwili na Państwa prośbę prześlemy skany wskazanych dokumentów. Natomiast w przypadku przechowywania dokumentów w siedzibie Państwa firmy, dokumenty są zwracane po zaksięgowaniu.

Zapraszamy do współpracy!Dane teleadresowe


Biuro Rachunkowe Pro Calculo


Grybów ul. Grunwaldzka 23/3, 33-330 Grybów
Czynne pn-pt 8:00 - 16:00

Tel: (18) 3000 382 - KSIĘGOWOŚĆ
Tel: 517 492 682 - KSIĘGOWOŚĆ
Tel: 731 793 193 - UBEZPIECZENIA

Adres e-mail: procalculo.biuro@gmail.com lub procalculo@onet.pl

ZAPRASZAMY
Stona główna     |     O firmie     |     Cennik     |     Promocje     |     Kontakt